Değerlerimiz

SOSYAL SORUMLULUK

Toplumumuzda ihtiyaç sahibi bireylerimize ekonomik ve sosyal açıdan yarar sağlayabilecek bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almakta ve üretmekteyiz. Bu bağlamda siz müşterilerimizden sağladığımız kazancın dönüşümü olarak destek verdiğimiz bir çok alan bulunmakta. Beklentileri ve ihtiyaçları araştırıp, göz önünde bulundurarak bireyleri en faydalı, verimli ve üretken olabilecekleri olanak ve imkanlar sunmaya odaklıyız.

Önce insan hayatı bilinciyle hareket eden ekibimiz her dalda ve alanda toplumumuza ışık olup yeni imkanlar yaratmakta.

SEKTÖRDE TECRÜBE

LİONİA YAPI olarak; her zaman önceliğimiz müşteri beklentisini en üst seviyede karşılayabilmek. Yaşadığımız dönemin mühendislik ve mimari alanındaki son teknolojiyi ve kaliteyi sizlere en doğru şekilde sunabilmek. Ekip olarak yenilikten ve her türlü fikre açık olmamızdan kaynaklı siz müşterilerimize her projede daha iyiyi sağlamak ve güvenle hareket edebilmek adına tercih ettiğimiz ve gurur duyduğumuz bir yol çiziyoruz. Bu yolda müşteri memnuniyetini, isteklerini ve taleplerini göz ardı etmeden uygulamaya geçmek, aynı zamanda da müşteriye verilen teslimat tarihine sadık kalmak en önemli ilkelerimizdendir.

Aynı zamanda LİONİA YAPI, her seviyedeki profesyonel çalışanlara bu süreçte güvenli çalışma alanları sağlayabilmekte. Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği bizim için yasalardan çok insan hayatı için önem taşımakta.

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Faaliyetlerimiz sırasında oluşacak çevre boyutlarını ve İSG tehlikelerini değerlendirerek , ön plana çıkanlar için iyileştirmeler yapmayı , bu şekilde performansımızı sürekli geliştirmeyi sürdürüyoruz.